Log in Register

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Folklorna skupina Ozara tudi letos 8. februarja v Kranju

  • Posted on:  Saturday, 09 March 2013 00:00
  • Written by  Domen Pipan

Zavod za turizem Kranj je tudi letos že tradicionalno organiziral Prešernov smenj v spomin na našega največjega pesnika Franceta Prešerna. Kranj je poznan tudi kot Prešernovo mesto, zato se spodobi, da se na ta dan prelevi v čas življenja Franceta Prešerna.
Seveda ne manjka folklornih skupin. Ozara je 8. februar popestrila s petimi skupinami. S pevkami Bodeče neže, pevci Kranjski furmani, godci in kar dvema plesnima skupinama smo proslavili tako pomemben dan.